Jdi na obsah Jdi na menu

Coursing

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gadův memoriál 2015
Krátkosrstých kolií na coursingu přibývá. V tomto závodě měly již krátkosrstky vlastní kategorii. Běžely čtyři kraťandy ve dvou párových bězích. Nedoběhl Blesk Ver Gopo. Trošku kluk chytračil až přechytračil. Ono se nevyplácí být v cíli dřív než návnada Emotikona smile. Následoval trojběh (Bazz, Batty a Grácie) , velmi dobrý běh, až se mi tajil dech. Na třetím místě se umístila Grácie Leneli, druhý doběhl Be my Lord of Bohemia Balada (Bazz) a první místo obsadila Batty Vera Gopo. Batty se navíc se umístila jako první ve skupině FCI 1 a měla druhý nejlepší běh celého závodu.  Emotikona smile

Summer Wind Cup 2015
30.5. Mistrovství ČKS - ČR
Blatiny - Sněžné
bodovací, mistrovský

Naše malá závodnička Batty Vera Gopo zabodovala.V coursingu jí toho tak moc nemůžu pokazit, nanejvýš ji pozdě pustím a tím jí ještě víc popíchnu.

Batty se umístila v závodě ve skupině FCI 1 na prvním místě a stala se Mistrem České republiky 2015 a k mému velkému úžasu byla vyhlášena absolutní vítězkou celého závodu.

Blesk Ver Gopo běžel Klubový závod při mistrovství republiky a umístil se kluk šikovná ve skupině FCI 1 na 1 místě.

Cena Sv.Rocha - coursingový závod pro nechrtí plemena
K 30 výročí naší svatby jsme si dali dárek Emotikona smile Výlet vlakem do Lysé nad Labem na coursingové závody aby můj muž viděl jak to naší Batty běhá Emotikona smile
A naše malá snaživá Batty se činila. Měla skvělého sparing partnera Brontese BB. Zaběhli spolu skvělý závod a udělali nám náramnou radost.
Ve své kategorii se Batty Vera Gopo umístila na 1 místě, vyhrála 1 místo ze všech fenek a stal
a se absolutní vítězkou celého závodu. To byl od ní opravdu krásný dárek Emotikona smile